Головна » Статті » Фото » Все про фото

Як зробити весільні фотографії неповторними?
Молоді люди, що планують укласти шлюб, часто задаються питанням, як весільні фотографії отримати яскравими і незвичайними, адже цей день вже ніколи не повторити і зробити нові кадри вже не вдасться.
Найбільш важливим моментом для створення хорошої фотографії є вибір місця, де будуть відображені наречені. Головне - знайти в місті, а може навіть за його межами мальовничі куточки, де можна було б сфотографувати чорно-білий образ молодят. Адже саме монохромні фото висловлюють більше почуттів і не піддаються впливу часу.

Особливо підходять для фотографування в літній та весняний час парки й галявини, так як на яскравій зелені кадри виходять ефектними і незабутніми.
Фотографуватися біля пам'ятників і міських фонтанів в наш час стало неактуально, тому що міська суєта розсіює увагу і відволікає молодих. Хоча, якщо молодята хочуть зберегти своє відвідування пам'ятника, слід це зробити, адже родичі допоможуть організувати вільний простір для фотографування.
Тим не менш, той же кадр можна зробити і в салоні. Тут хоч і втомлює і душно в порівнянні з парком, але можна з допомогою комп'ютерної техніки одержати самі неповторні фото: ніби укладення шлюбу відбулося у єгипетських пірамід або в джунглях. А професіоналізм фотографа не дозволить зробити знімки неприродними. Крім того, комп'ютерні фото особливо подобаються нареченим, які вважають за краще позбавитися від вад особи або фігури.
Щоб знімки вийшли більш природними, найкраще познайомитися з фотографом завчасно. Крім необхідності побачити портфоліо фотохудожника, молодята будуть відчувати себе впевненіше, якщо за камерою буде стояти вже знайомий чоловік.
А також заздалегідь необхідно обумовити з фотографом розцінки за майбутню роботу. Про вартість послуг можна заздалегідь дізнатися в інтернеті, адже створення сайтів цієї тематики користується популярністю, і кожен фотограф не шкодує коштів на просування сайтів , щоб саме його роботи виявилися на першій позиції у видачі.
У будь-якому випадку весільні фото будуть нагадувати про важливу подію, але не можна допустити, щоб молоді жалкували про те, як погано вийшли знімки. І, мабуть, головним правилом для вдалої фотографування є гарний настрій.
Категорія: Все про фото | Додав: fotomaster (06.10.2012)
Переглядів: 750 | Рейтинг: 0.0/0